ItS SKIN

Esileht / SYN®-AKE – noorus ussimürgist

SYN®-AKE – noorus ussimürgist

SYN®-AKE – noorus ussimürgist

24.04.2017 / 0 kommentaari
SYN®-AKE – noorus ussimürgist

SYN®-AKE toimeaine töötas välja Šveitsi farmaatsiaettevõte Pentapharm, loomaks alternatiivi Botoxi süstidele. SYN®-AKE võitis 2006. aastal Šveitsi tehnoloogia auhinna ning selle ohutus ja toime on tõestatud mitmete kliiniliste testidega.  

 
Pentapharm viis läbi 28-päevase katse, kus osales 45 inimest, et uurida SYN®-AKE noorendava kreemi toimet ning võrrelda seda platseebo ja konkureeriva toimeainega (atsetüül-heksapeptiid-3). SYN®-AKE puhul oli kortsude vähenemise efekt 21%, platseebo puhul ei toimunud mainimisväärset muutust ning konkureeriva toote toime jäi 4% piirile. SYN®-AKE kreemi kasutajatel vähenes katse ajal kortsude sügavus laubal kuni 52%.


 
It'S SKIN Power 10 Formula Syn-Ake seerumUssimürk kreemipurgis võib esmapilgul tunduda hirmutav, aga tegelikult pole pelgamiseks mingit põhjust. Kosmeetikas kasutatav toimeaine on pisikene sünteesitud peptiidi molekul, mis matkib Malaisia templirästiku (Tropidolaemus wagleri) mürgis leiduva Waglerin-1 (polüpeptiidi) toimet. Waglerin-1 pärsib lihaskokkutõmbeid, mis on miimiliste kortsude tekkimise peamine põhjus. SYN®-AKE töötab kui neuromuskulaarne blokaator ning lõõgastab lokaalselt lihaseid. See aitab ennetada kortsude teket ning silub nahka.
 

Daily Maili andmetel on SYN®-AKE kreemide usinad kasutajad ka Vicktoria Beckham, Cheryl Cole ja Kate Moss.

 

 

Legend räägib: Songi dünastia ajal (960-1279) sündis Hiinas üks poiss, kes avastas enda jaoks varakult vaimse elustiili ning astus budistliku kloostri liikmeks. Legendi järgi oli Chor Soo Kong tervendaja ning andis tihti peavarju džunglis elavatele madudele. Malaisiasse ehitati 1875. aasta paiku tema auks tempel ning ehitustööde lõppedes hakkasid sinna mingil müstilisel põhjusel kogunema maod. Eriti palju tuleb pühamusse madusid Chor Soo Kongi sünnipäeva ajal. Sellest tuleneb ka liigi hüüdnimi- Malaisia templirästik (toim. tõlge). Praegu on tempel populaarne külastuspaik turistidele. Seal elavate rästikute taltsutamiseks põletatakse pühamus ohtralt viirukeid ning ohutuse tagamiseks on rästikutelt eemaldatud mürk. Kohalikud teadjamehed räägivad, et tegu on sõbralike ja spirituaalsete madudega ning ühtegi hammustamisjuhtu pole veel senini olnud.

It'S SKIN tootevalikust leiab SYN®-AKE seerumi, mis on saanud 2016. aastal Eestis Iluguru Iluteemanti auhinna.

 


 
Allikad:
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2072426/Syn-ake-The-Botox-bottle-anti-ageing-skin-cream-snake-bite.html
http://articles.latimes.com/2009/may/03/image/ig-beauty3
http://www.sonyadakarskinclinic.com/snake-venom-youthful-skin
http://www.alivamax.com/docs/Syn-ake-Pentapharm.pdf
 

Kommentaarid