ItS SKIN

Esileht / Mida võiksid teada seerumite kohta

Mida võiksid teada seerumite kohta

Mida võiksid teada seerumite kohta

16.03.2020 / 0 kommentaari
Mida võiksid teada seerumite kohta
Võibolla ei ole Sa päris kindel, mis asi on kosmeetiline seerum. Või oled rahul oma tavalise nahaniisutajaga ega tunne vajadust vahetuseks.

Isegi kui Sa seerumeid proovinud ei ole, on Sul siiski kasulik alljärgnevat lugeda. Seerumid on üle maailma üha populaarsemad – ja seda põhjusega!
 
1. Mis on kosmeetilised seerumid?
Seerumid on nahahooldusvahendid, mis on tõhusad oma kõrge aktiivainete kontsentratsiooni tõttu.
Seerumid imenduvad kiiresti ja jõuavad sügavaimate nahakihtideni.
Seerumi kasutamisel ei jää nahapind rasvaseks.

2. Aktiivained
Nagu paljusid teisi nahahooldustooteid töötatakse ka seerumeid välja erinevate nahaprobleemide, näiteks naha vananemise või akne ennetamiseks või leevendamiseks. Toimeainete suure kontsentratsiooni tõttu on tavapärane, et seerumid sisaldavad vaid mõnda aktiivset koostisosa, mis toidavad intensiivselt naha süvakihte.

3. Tekstuur
Sarnaselt teistele kosmeetikatoodetele toodetakse seerumeid nii õli kui vee baasil, kuid seerumite tekstuur on õlivaba, mis võimaldab neil tungida läbi naha pealiskihtide. Nahk ei jää rasvaseks ning võimaldab seetõttu soovi korral ka seerumijärgset kreemikasutust.

4. Siidine lõpptulemus
Su nahk ei vaja pärast seerumi kasutamist tingimata kreemitamist, vastupidi, nahk on sametiselt sile ja pehme tulenevalt seerumi intensiivsest ja sügavast toimest.

5. Tulemuslikkus
Kuna seerumis on rohkelt aktiivaineid, tagab seerumi kasutamine nähtavad tulemused kiiremini, võrreldes tavaliste niisutajate või muude kosmeetikatoodetega.

6. Kuidas kasutada?
Kanna seerum puhtale näole. See võimaldab aktiivainetel läbi naha pealiskihtide tungida. Seerumit võib kasutada nii eraldi kui ka harjumuspärastele nahahooldustoodetele täienduseks.

7. Kasutaja vanus
Seerumid ei ole mõeldud vaid küpsele nahale. Neid võib kasutada igas vanuses, valides endale sobiva toime: niisutava, pehmendava, kortse siluva, poore ahendava, nahale sära ja elujõudu andva jne.

8. Hind
Seerumites sisalduvate aktiivainete kontsentratsioon on kõrge ning need võimaldavad saavutada häid tulemusi lühema ajaga. See seletab ka seerumite kõrgemat hinda võrreldes tavapäraste niisutustoodetega.

 

Kommentaarid