ItS SKIN

Esileht / Korea ženšenn – energia kehale ja vaimule

Korea ženšenn – energia kehale ja vaimule

Korea ženšenn – energia kehale ja vaimule

03.10.2017 / 0 kommentaari
Korea ženšenn – energia kehale ja vaimule

Panax Ginseng ehk Korea ženšenn või ka Aasia ženšenn on olnud tuhandeid aastaid osaks Hiina rahvameditsiinist. Taimel on ümarad rohelised lehed ja rohekaskollased õied, millest moodustuvad väikesed punased marjad. Rahvameditsiinis kasutatakse peamiselt taime juurt, mida hiina keelest otse tõlkides võib nimetada inimjuureks – tavaliselt kasvab see inimesekujuliseks. Korea ženšennist saab punane ženšenn, kui seda kuivatatakse erinevatel viisidel ning leotatakse spetsiaalses ravimtaimeleotises.

Ženšenni on nimetatud üldtoniseerivaks vahendiks, kuna see annab energiat kogu kehale, suurendades rakkude hapniku tarbimise võimet. Juur sisaldab hulgaliselt vitamiine, mineraale, antioksüdante ning fütotoitaineid. Seda kasutatakse immuunsuse tõstmiseks, erektsioonihäriete puhul, südame-veresoonkonna tugevdamiseks ja kolesterooli alandamiseks. Ženšenni ei soovitata seespidiselt kasutada mõningatel juhtudel, näiteks kui esineb kõrge vererõhk, samuti ei tohiks ženšenni tarbida rasedad, imetavad emad ja lapsed.

Nahahoolduses kasutatakse ženšenni peamiselt noorendava toimega kosmeetikas. See stimuleerib kollageeni teket ning seob vabasid radikaale, tõstes naha toonust ning elastsust. Ženšenn soodustab rakkude uuenemist, kiirendab paranemist, ergutab nahaalust vereringet ning ühtlustab pigmendilaike, mis omakorda muudab naha säravamaks. Imejuurt on edukalt kasutatud ka tumedate ning paistes silmaaluste vähendamiseks. Ženšenn on vastunäidustatud rosaatsea korral.
It'S SKIN Prestige Créme Gingseng d'Escargot 

 

It'S SKINi tootevalikus on ženšenni ja teolima ekstrakti sisaldav Prestige Créme Gingseng d'Escargot luksuslik näokreem.  

Allikad:
http://www.livestrong.com/article/194315-ginseng-skin-care/
http://www.stylecraze.com/articles/amazing-benefits-of-ginseng-for-skin-hair-and-health/
http://www.webmd.com/vitamins-supplements/ingredientmono-1000-ginseng%20panax%20(ginseng,%20panax.aspx?activeingredientid=1000&activeingredientname=ginseng%20panax%20(ginseng,%20panax
Pilt:http://onegalspath.com/korean-red-ginseng/

Kommentaarid