ItS SKIN

Esileht / Kangasmaskid – igaüks vajab aega iseendale

Kangasmaskid – igaüks vajab aega iseendale

Kangasmaskid – igaüks vajab aega iseendale

07.09.2018 / 0 kommentaari
Kangasmaskid – igaüks vajab aega iseendale

Elame ajas, kus kõigil on kiire ja seetõttu napib aega iseenda jaoks. Tekib väsimus ja stress ning nahk kaotab sära ja elastsuse. Lahenduse on leidnud paljud Aasia kosmeetikafirmad, kes on tulnud välja uue tooteliiniga - kangasmaskid. Need sobivad inimesele, kellel on kiire elutempo ning aega kosmeetiku juurde või SPA-sse minemiseks lihtsalt pole ja ka neile, kellel pole majanduslikke võimalusi  kallite protseduuride jaoks. Hoolitsust ja hellust vajame me kõik ning seda head kangasmaskid meile pakuvadki: noorust, niisutust, pehmust, sära ning elujõudu, et paremini toime tulla väliskeskkonna kahjulike teguritega. Nahk on Sulle tänulik, sest kangasmaskidega on võimalik saada hea tulemus ka kodust lahkumata.  

Aasias on kangasmaskid väga populaarsed. Neid kasutavad nii naised kui ka mehed. See kuulub eranditult nende iganädalaste nahahooldusprotseduuride hulka. Kõigil Lõuna-Korea kosmeetikafirmadel on olemas kangasmaskide sari. Konkurents on neil tihe, seepärast ka nende kvaliteet aina tõuseb. Koreas on kangasmaskidel kosmeetikaturul väga oluline koht ja ka Eestis ning mujal Euroopas koguvad need järjest rohkem populaarsust.

Igale nahatüübile ja nahaprobleemile on loodud spetsiaalsed maskid ning igaüks saab valida endale täpselt sellise, mida tema nahk just täna vajab. Kangas on immutatud nahale kasulike looduslike aktiivainetega, mis suudavad imenduda sügavamatesse nahakihtidesse, seetõttu ongi kangasmaskid väga tõhusad.

Kangasmaski on väga mugav kasutada. Võtad kanga pakist välja ja paned eelnevalt puhastatud nahale, silud kergelt üle, et kangas kinnituks ning kätele jäänud aktiivaine kannad õrnalt kaelale ja dekolteepiirkonnale. Maskil on augud silmadele, ninale ja suule, seega saad samal ajal jätkata oma tavapäraste toimetustega. Mõjuaja möödudes(15-20 minutit) eemalda kangas. Soovi korral võid sellega veel nahka tupsutada ning seejärel ära visata. Näole jäänud vedeliku kiiremaks imendumiseks võid õrnalt nägu patsutada ning eriti kiire imendumise soodustamiseks lase näole termaalvett või aaloe kehaspreid.
Pärast kangasmaski kasutatamist on nahk saanud justkui uue hingamise - värskuse, pehmuse ja sära. 

 

Maskidega saad tutvuda SIIN

Kommentaarid