ItS SKIN

Esileht / BB - trendikas võlukreem

BB - trendikas võlukreem

BB - trendikas võlukreem

12.05.2017 / 0 kommentaari
BB - trendikas võlukreem

BB-kreemid loodi Saksamaal, kus neid kasutati alguses laserprotseduuride järelravis. Sealt rändas kuuldus superkreemidest Aasiasse. Korea kosmeetikafirmad hakkasid kohe esimesena tööga pihta ning peagi olid BB-kreemid vallutanud aasia naiste südamed. Seejärel liikus kreemide populaarsus edasi Ameerikasse ning jõudis siis ringiga tagasi Euroopasse.
 
BB-kreemid (inglise keeles blemish balm) valmistatakse mineraalsele põhjale ja on kerge konsistentsiga. Võlukreem annab nahale tervema ja ühtlasema jume, samal ajal niisutades ja kaitstes päikesekiirguse eest. Lisaks on kreem valgustpeegeldava toimega ning silub väikesi kortsukesi. See võib asendada nii peitekreemi kui ka jumestuse aluskreemi. BB-kreem sobib hästi neile, kes soovivad loomulikku tulemust. Kreemiga ei pea tingimata katma tervet nägu, võib piirduda ainult probleemsete piirkondadega. BB-kreemid ühtlustuvad inimese loomuliku nahatooniga, mistõttu neil suurt toonivalikut ei ole.
 
BB-kreemi kasutamine:
● Võtke herneterasuurune kogus kreemi ning kandke see õrnalt sõrmedega patsutades näole. Patsutades imenduvad toimeained paremini ning kreemi kulub vähem. Kui vajate suuremat katvust, siis lastes esimesel kihil korralikult imenduda,  võite kanda näole/piirkonnale veel teisegi kihi kreemi.
● Kreemi võib kanda näole ka meigikäsnaga. Niisutage käsn enne puhta veega ning pigistage välja üleliigne –sellisel moel ei imendu nii palju kreemi käsna sisse ning seda kulub vähem. (PS. Ärge unustage meigikäsna regulaarselt puhastada)
● Kui soovite, et BB-kreem püsiks näol kauem, siis katke see õrna puudrikihiga. Enne puudri pealekandmist oodake paar minutit, kuni kreem on korralikult imendunud.
● Ärge unustage päeva lõpuks  BB-kreemi korralikult nahalt eemaldada. Parim vahend selleks on puhastusõli, kuna õli eemaldab efektiivselt paljudes BB-kreemides sisalduva silikooni.
 
Tähestikujagu kreeme ehk mis vahe on BB-, CC- ja DD-kreemidel?
CC-kreem (inglise keeles colour correcting) on vedelama konsistentsiga, kui BB-kreem ning parema katvuse tõttu tuleb hästi toime punetava nahaga. Siiski sõltub nende toodete puhul palju tootemargist, kuna mõnikord katab hoopiski mõni BB-kreem paremini kui CC-kreem. Soovituslik oleks erinevaid tooteid enne ostmist katsetada. DD-kreem (inglise keelesdaily defense) on kahe eelmainitud kreemi hübriid, mida sobib kasutada kogu kehal ning on alati kortsudevastase toimega.

It'S SKIN pakub Prestige ja Babyface tootesarjade BB-kreeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Allikad:
http://beautikon.com/blog/jak-nakladac-krem-bb/
http://www.goodnews.ee/bb-kreem-uus-juhtiv-kosmeetikatoode
http://www.webmd.com/beauty/makeup/beauty-balms-bb-creams
http://fashionista.com/2013/04/the-difference-between-bb-cc-dd-creams#3

Kommentaarid