ItS SKIN

Esileht / Bambus nahahoolduses

Bambus nahahoolduses

Bambus nahahoolduses

05.02.2017 / 0 kommentaari
Bambus nahahoolduses

Aasias sümboliseerib bambus pikka elu ja vastupidavust. Konfutsiuse õpetuse järgi on bambusel kõik vägeva õpetaja tunnused: tagasihoidlikkus, ausus, mõtete paindlikkus ning heasoovlikkus. 


Bambus on üks kõige kiiremini kasvavaid taimi maailmas, mis paljuneb juurte abil ning saab täiskasvanuks 3-5 aastaga. Ta toodab 35 korda rohkem hapnikku kui puud. Bambus on toiduks paljudele loomadele ja inimestele, seda kasutatakse kanga tootmiseks, ehitusmaterjalina, ravimina ning nahahooldustoodetes. Aasia rahvameditsiinis kasutatakse bambust kõrge vererõhu leevendamisel, kolesterooli alandamisel, seedimise reguleerimisel ja menstruaaltsükli häirete puhul.

Bambuseekstrakti saadakse lehtedest ning võrsetest. Bambus sisaldab ohtralt vabu radikaale siduvaid antioksüdante ning räni, mis on vajalik nii naha kui juuste tervisele. Räni aitab teistel mineraalainetel nagu kaltsium, boor, raud, kaalium ja magneesium imenduda, kiirendab rakkude uuenemist ning osaleb kollageeni sünteesis. Sellest tulenevalt kasutatakse bambuseekstrakti paljudes noorendavates nahahooldustoodetes. Bambuseekstrakt toetab glükoosamiini sünteesi, mis aitab säilitada naha niiskustasakaalu. Lisaks on sellel nahka rahustavad omadused.

It'S SKIN The Fresh niisutav bambusekstraktiga maskBambuseekstraktiga nahahooldustooted jätavad naha värskeks, pehmeks ja säravaks. Aitavad vähendada ekseemi ning psoriaasi vaevuseid.

Nahahooldustoodete komponendiks on peale ekstrakti veel ka bambussüsi, mida kutsutakse unikaalsete omaduste tõttu Mustaks Teemandiks. Seda saadakse karboniseerimise teel ning saadud aktiivsüsi on nii kerge, et ühe grammiga saab katta 600-ruutmeetrise pinna. Bambussütt kasutatakse ka veepuhastusfiltrina ning vahekihina antibakteriaalsetes kaitsemaskides. Bambussüsi on ideaalne eemaldamaks nahalt üleliigseid aineid, toksiine ning mustust. 

It's SKIN tootevalikus on bambuseekstraktiga näomask ning titaanjuurest näopuhastuskäsn, millele on lisatud bambussütt. 

 

 


Allikad:
http://www.womenshealthmag.com/style/bamboo-beauty
http://www.naturalnews.com/031097_skin_health_bamboo.html
https://www.dfiaging.com/beauty-blog/bamboo-skincare/

http://www.healingtreeproducts.com/bamboo-charcoal-benefits-for-your-skin-the-healing-tree#.VcSlvPmqrLx

Kommentaarid