ItS SKIN

Esileht / 11 aasiapärast sammu sileda ja terve näonahani

11 aasiapärast sammu sileda ja terve näonahani

11 aasiapärast sammu sileda ja terve näonahani

01.11.2018 / 0 kommentaari
11 aasiapärast sammu sileda ja terve näonahani

Korealased hoolitsevad oma naha eest tõelise pühendumisega. Meie jaoks ehk imestusväärne, aga neil on kasutusel 10-20 erinevat kosmeetika toodet päevas. Korealase jaoks peitub ilu võti terves ja tasakaalus nahas.

Kui meie näeme vaeva, et nahk oleks jumekas, ning päevitame, siis Aasias on trend vastupidine. Nahk peab olema võimalikult hele – see on märk jõukusest ja kõrgemast klassist. Tumedam nahatoon viitab sellele, et töötatakse lihtsal ametipostil välitingimustes. Lisaks liigne päike kahjustab nahka ning soodustab enneaegset vananemist.

Aasiapärane põhjalik näohooldusrutiin näeb välja selline:

1. Eelpuhastus – jumestuse eemaldamine puhastusõli ning silmameigi eemaldajaga, seejärel pestakse nägu sooja veega.

2. Puhastus – nahk puhastatakse õrnalt puhastusvahu või õrnatoimelise kreemiga. Hõõruda ei tohi!

3. Koorimine – nahalt eemaldatakse surnud naharakud koorijaga. Koorimisega liialdamine siiski pigem kahjustab nahka, mõistlik oleks seda teha kord nädalas, probleemsetel piirkondadel veidi tihedamini.

4. Toonik – eemaldab veel viimase mustuse, tasakaalustab ning valmistab naha ette järgmisteks etappideks.

5. Nahasprei – toidab nahka ning stimuleerib uute naharakkude tekkimist. Pärast vedeliku pihustamist patsutatakse õrnalt nahka, et kiirendada imendumist.

6. Seerum – nahaprobleemide ennetamiseks ning leevendamiseks.

7. 5 minutit näomassaaži – kiirendab naha vereringet ning ainevahetust, suurendades hooldusvahendite toimeainete mõju.

8. Näomask – maske tehakse mitte rohkem kui paar-kolm korda nädalas. Maskid on nii näonahale, silmadele kui huultele.

9. Silmaümbruskreem – trikk on selles, et kreem tupsutatakse sõrmedega õrnalt nahale, mitte ei hõõruta tugevasti sisse, nagu enamus meist ilmselt harjunud on.

10. Emulsioon – pika puhastusprotsessi järel tuleb nahk uuesti korralikult niisutada, esmalt kantaksegi õrnalt masseerides nahale emulsioon.

11. Kreem – korealased kannavad näole lausa kaks kihti kreemi. Kreem lukustab emulsiooni nahale ning hoiab terve öö naha niisutatuna.

Lisaks on oluline hommikul nahk üles äratada kahe minuti jooksul nägu külma veega loputades, tarbida piisavas koguses vett, toituda tasakaalustatult ning magada 6–8 tundi korralikku ööund.

Kommentaarid