It'S SKIN

Esileht / It'S SKIN Power 10 Formula lumeseene iluampull

It'S SKIN Power 10 Formula lumeseene iluampull

Tootekood: 11274
Laoseis: Laos

25,42 € 29,90 €

Kogus:

 Püsikliendile kõik tavahinnaga tooted -5%                     Tasuta transport ostudele alates 29€

It'S SKIN Power 10 Formula GF näoampullid on rikastatud valge lumeseene, adenosiini ja paljude looduslike ekstraktidega. Valge lumeseene  ampull lisab nahale rohkelt niisutust ja elastsust, rahustab ja kaitseb nahka väliskeskkonna kahjulike mõjutuste eest. Lisades niisutust ja säilitades naha niiskustasakaal muutub nahk elastsemaks ja kuivusest tekkinud väsimuse märgid kaovad. 

It'S SKIN Power 10 Formel GF ampullid on mõeldud seitsmepäevaseks hoolduseks. Eesmärk on taastada naha loomulik niiskustasakaal ja kaitsta naha enneaegsest vananemisest

Kerge tekstuuriga ampullid on spetsiaalses plastpudelis, mis võimaldab ohutut avamist (ei teki pisikesi nahka kahjustavaid tükikesi, mis võib klaasampulli avamisel tekkida), lihtsat ja hõlpsat näole kandmist, samuti pudeli sulgemist pärast avamist, see tähendab sisu säilitamine ja ühe ampulli kasutamist mitu korda. 

Kasutamine: Võtke ampull ühe käega ja koputage käe nimetissõrmega mitu korda kergelt pudeli kaelale, et kogu sisu voolaks alumisse (laiemasse) ossa (nagu pildil nr 1). Haarake sõrmedega pudeli ülemisest (kitsamast) osast ja murdke õrnalt kaela piirkonda (nagu joonisel 2). Hommikul ja / või õhtul kandke vajalik kogus ampulli õrnalt eelnevalt puhastatud ja toonikuga niisutatud nahale, vältides silmapiirkonda. Kui ampull on naha sisse imendunud, jätkake tavalise nahahoolduse protseduuriga.

Ühe ampulli sisu on piisav ühe kuni kahe korra jaoks. Kui te ei kasuta kogu ampulli sisu  korraga ära, säilitage ülejäänud osa, keerates pudeli ülemise ära murtud osa alumine osa kaaneks (nagu joonisel 3). Ühe ampulli pudeli sisu soovitame ära kasutada 24 tunni jooksul pärast esmakordset avamist. Parimate tulemuste saamiseks soovitame ampulle kasutada pidevalt seitse päeva.

Kogus: 7x 1,7ml

Sarnased tooted